اکستنشن مژه یا همون گذاردن مژه ی مصنوعی , از ترفندهای زیبایی خیلی از خانم هاست

خیلی ها از شنیدن واژه ی اکستنشن مژه &#تجميل الانف تجميل الانف 44; گیسو بر بدنشان راست میگردد که مگر مژه را نیز اکستنشن می کنند؟
4 نکته در زمینه ی چسب مژه تصنعی و مصنوعی

1 . بهترین چسب ها برای استعمال از مژه تصنعی به کارگیری از چسب های جراحی است که در داروخانه ها هست . مانند چسب های مشکی و چسب های سفید که در صدر سپید و به تدریج بی رنگ و شفاف میشوند .

2 . کارایی کنید چسب را با تیوپ آن به مژه نزنید بلکه با یک خلال دندان و شبیه آن چسب را روی نوار داخلی مژه بزنید .

3 . چسب مژه را می توان روز گذشته در پشت گوش فرد تست و تا 24 ساعت صبر کرد در صورتی‌که واکنشی تولید نشد می توانایی از آن چسب بهره کرد .

4 . مدام چسب را درون یک ظرف اختصاصی بریزید و در آن را محکم ببندید , آن گاه مژه را به چسب آغشته فرمائید .

مژه مصنوعی این خطرها را دارد

1 . آسیب دیدن مژه های طبیعی

برای نصب مژه مصنوعی , از نوعی چسب منحصر به فرد استفاده می شود که در حالتی که فرد دقت نکند , احتمالا مقداری از این چسب روی مژه حیاتی ریخته شود و هنگام برداشتن , تنی چند از مژه های دارای اهمیت نیز کنده شود , یعنی نصب مکرر و طولانی بازه زمانی مژه تصنعی و مصنوعی و بعد از آن برداشتن آن از روی دیده , به مژه های دارای اهمیت فرد آسیب می رساند و در شکل تکرار مضاعف , مجال جبران و پرورش دوباره را به مژه های کلیدی نمی دهد و در سود مژه های فرد به مرور عصر معدود میگردد .
خیلی ها از شنیدن کلمه و واژه ی اکستنشن مژه , موی بر بدنشان راست می‌شود که مگر مژه را نیز اکستنشن می کنند؟

اکستنشن مژه یا همون گذاردن مژه ی تصنعی , از ترفندهای زیبایی خیلی از خانم هاست که تازگی ها زیاد شده‌است , با قرائت مطلب ی تحت اطلاعاتتان را بالا ببرید .

آیا اکستنشن مژه به مژه های ارگانیک زخم می رساند؟

شاید این را به مراتب شنیده باشید که مژه تصنعی و مصنوعی به مژه های ارگانیک زخم میرساند البته این تنها در حالتی‌که صراحت دارد که نکات اضطراری برای چسباندن آن رعایت نشود .

در واقع , در حالتی‌که این کار به درستی صورت گیرد , هیچ آسیبی برای مژه هایتان نخواهد داشت . به صرفا چیزی که باید بدان دقت نمایید حساسیت است که احتمال دارد به چسب آن داشته باشید . بنابراین در شرایطی‌که هنگام چسباندن مژه شم سوزش یا درد کردید , بی تردید آرایشگرتان را در جریان بگذارید .

یادتان باشد که‌این کار هیچ دردی ندارد , به این ترتیب در صورتی در هرکدام از مراحل آن شم درد یا این که سوزش کردید , مسلما اشتباهی در کار است . قبلی از آغاز کار نیز از چسبی که قرار است برای شما موضوع به کارگیری قرار گیرد , اطمینان حاصل فرمائید . این چسب نباید حاوی فرمالدئید باشد .

1 . شایسته ترین چسب ها برای منفعت از مژه مصنوعی منفعت از چسب های جراحی است که در داروخانه ها وجود دارد . نظیر چسب های مشکی و چسب های سفید که در ابتدا سپید و به ندرت بی رنگ و واضح می گردند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>